уторак, 15. јануар 2013.

Nešto kao prvi tekst

     Iz mnogo razloga započeh ovaj novi blog. Odgovorno tvrdim da sve što će se ikad naći na njemu sam JA napisala. Pišem, jer ne vidim drugi način da kažem šta bih rekla, pišem, jer smatram da umem to da radim i pišem jer mislim da me se tiče moj život, pa ga sa svih strana razmatram! Nije mi cilj da imam što više pregleda,cilj mi je da pišem sve što mi padne napamet i tako praznim ovu moju ludu glavu. I tako... do čitanja dragi moji  

Нема коментара:

Постави коментар